Parametrické vyhľadávanie


 

3058

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Firewally a UTM security:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Firewally a UTM security



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 

 

 

Výrobcovia:

 Cisco
 D-Link
 Turris
 Zyxel

 
 
 


 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

301

položiek

8

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
SecuExtender, IPSec VPN WINDOWS Client 1 License
 

SecuExtender, IPSec VPN WINDOWS Client 1 License

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel 2-Year EU-Based Next Business Day Delivery Service for SWITCH
 

2 years Next Business Day Delivery service for business switch series conditions and list of related products available and updated on ZyXEL webpage

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-BUN, 1 Month for co-termination, Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP/SecuReporter Premi
 

Zyxel License, 1 Month for co-termination, Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP/SecuReporter Premium License for USG60 & USG60W

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
E-iCard SSL VPN License add 5 tunnels for USG and VPN firewalls
 

E-iCard SSL VPN License add 5 tunnels for USG and VPN firewalls

SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Zyxel LIC-Gold, Gold Security Pack 4 year for ATP500
 

LIC-Gold, Gold Security Pack 4 year for ATP500

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-SECRP, 1 YR SecuReporter Premium, 1 year Log Retention for VPN/40(W)/60(W)/110/210/310, ZyWALL 110/310, USG FLEX 100(W)/200/50
 

LIC-SECRP, 1 YR SecuReporter for USG20/20W-VPN,USG40/40W, USG60/60W, USG110/210, ZyWALL 110

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
 

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel USG20-VPN, VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB port,
 

VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL (5 included), 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB port, Optional: Content Filtering, Antispam (licenses)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
SecuExtender, IPSec VPN WINDOWS Client 5 Licenses
 

SecuExtender, IPSec VPN WINDOWS Client 5 Licenses

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel VPN100, Advanced VPN Firewall, 100x VPN (IPSec/L2TP), up to 100 SSL VPN (10 included), 2x WAN, 4x LAN/DMZ, 1x SFP,
 

Advanced VPN Firewall, 100x VPN (IPSec/L2TP), up to 100 SSL VPN (10 included), 2x WAN, 4x LAN/DMZ, 1x SFP, Wireless Controller for up to 68 (default 4) WAC6xxx/NWA3000-N/5000-N series of APs

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel VPN300, Advanced VPN Firewall, 300x VPN (IPSec/L2TP), up to 300 SSL VPN (50 included), 7x WAN/LAN/DMZ, 1x SFP, Wir
 

Advanced VPN Firewall, 300x VPN (IPSec/L2TP), up to 300 SSL VPN (50 included), 7x WAN/LAN/DMZ, 1x SFP, Wireless Controller for up to 132 (default 4) WAC6xxx/NWA3000-N/5000-N series of APs

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
NSG50 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1YR
 

NSG50 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1YR

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Used ^^ASA 5540Appliance with SW, HA,4GE+1FE, 3DES/AES
 

SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
 
 
 
 
Cisco Catalyst 3750 4810/100/1000T PoE +4 SFP + IPB Image
 

SKLADOM :  Nie

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
Zyxel USG Flex 100 Firewall 10/100/1000,1*WAN, 1*SFP, 4*LAN/DMZ ports, 1*USB (Device only)
 

Zyxel USG Flex Firewall 10/100/1000,1*WAN, 1*SFP, 4*LAN/DMZ ports, 1*USB (Device only) Přesná ochrana. Flexibilní licenční řešení. Představujeme nejnovější firewally USG FLEX pro vyšší výkon a více flexibility. Řada USG FLEX v souladu s tradicí značky

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel USG Flex 100 Firewall 10/100/1000,1*WAN, 1*SFP, 4*LAN/DMZ ports, 1*USB with 1 Yr UTM bundle
 

Zyxel USG Flex Firewall 10/100/1000,1*WAN, 1*SFP, 4*LAN/DMZ ports, 1*USB with 1 Yr UTM bundle Přesná ochrana. Flexibilní licenční řešení. Představujeme nejnovější firewally USG FLEX pro vyšší výkon a více flexibility. Řada USG FLEX v souladu s tradicí

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
NSG100 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1YR
 

NSG100 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1YR

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-EAP, 2 AP for Unified Security Gateway and ZyWALL series
 

E-iCard Access Point License add 2 Access Points (2 default), NWA3000-N/5000-N series) for all ZyWALL/USG /UAG)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
NSG100 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1MO
 

NSG100 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1MO

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
NSG200 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1YR
 

NSG200 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1YR

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
NSG200 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1MO
 

NSG200 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1MO

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
NSG300 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1YR
 

NSG300 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1YR

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
NSG300 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1MO
 

NSG300 2-in-1 Nebula Security Pack License, 1MO

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-BUN for USG20(W)-VPN, 1YR Content Filter/SecuReporter Premium/SPS License
 

LIC-BUN for USG20(W)-VPN, 1YR Content Filter/SecuReporter Premium/SPS License

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-BUN for USG20(W)-VPN, 2YR Content Filter/SecuReporter Premium/SPS License
 

LIC-BUN for USG20(W)-VPN, 2YR Content Filter/SecuReporter Premium/SPS License

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-BUN for USG20(W)-VPN, 1MO Content Filter/SecuReporter Premium/SPS License
 

LIC-BUN for USG20(W)-VPN, 1MO Content Filter/SecuReporter Premium/SPS License

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel Connect and Protect (Per Device) 1 MONTH - NWA1123ACv3, WAC500, WAC500H - IP Reputation Filter
 

Zyxel Connect and Protect (Per Device) 1 MONTH - NWA1123ACv3, WAC500, WAC500H - IP Reputation Filter

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel Connect and Protect (Per Device) 1 YEAR - NWA1123ACv3, WAC500, WAC500H - IP Reputation Filter
 

Zyxel Connect and Protect (Per Device) 1 YEAR - NWA1123ACv3, WAC500, WAC500H - IP Reputation Filter

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel Connect and Protect Plus (Per Device) 1 MONTH - NWA110AX, NWA210AX, WAX510D, WAX610D, WAX630S, WAX650S - IP Reputa
 

Zyxel Connect and Protect Plus (Per Device) 1 MONTH - NWA110AX, NWA210AX, WAX510D, WAX610D, WAX630S, WAX650S - IP Reputa

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nebula Professional Pack License (Per Device) 4 YEAR
 

Nebula Professional Pack License (Per Device) 4 YEAR

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nebula Professional Pack License (Per Device) 7 YEAR
 

Nebula Professional Pack License (Per Device) 7 YEAR

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-CES, Cloud Email Security, Standard 3 months license-5, 5 users, RoHs
 

LIC-CES, Cloud Email Security, Standard 3 months license-5, 5 users, RoHs

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-CES, Cloud Email Security, Standard 3 months license-10, 10 users, RoHs
 

LIC-CES, Cloud Email Security, Standard 3 months license-10, 10 users, RoHs

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-CES, Cloud Email Security, Standard 3 months license-25, 25 users, RoHs
 

LIC-CES, Cloud Email Security, Standard 3 months license-25, 25 users, RoHs

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-CES, Cloud Email Security, Standard 3 months license-50, 50 users, RoHs
 

LIC-CES, Cloud Email Security, Standard 3 months license-50, 50 users, RoHs

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-CCF for VPN1000, 1 YR Content Filtering License
 

LIC-CCF for VPN1000, 1 YR Content Filtering License

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LIC-SDWAN Pack for VPN1000, 1 year, SD-WAN/Content Filter/App Patrol/Geo Enforcer Service License
 

LIC-SDWAN Pack for VPN1000, 1 year, SD-WAN/Content Filter/App Patrol/Geo Enforcer Service License

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2022 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu