Parametrické vyhľadávanie


 

6978

 
 
 

 

ďalšie podkategórie D-Link:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

D-Link



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

268

položiek

7

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
D-Link DXS-1210-10TS 10 Port switch including 8x10G ports & 2xSFP
 

General Interfaces DXS-1210-10TS 8-port 10GBASE-T 2-port SFP+ Port Standard & Functions IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3az compliance IEEE 802.3an 10GBASE-

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DWR-953 Wireless AC1200 4G LTE Multi-WAN Router
 

Device Interfaces One 10/100/1000 Gigabit Ethernet WAN port Four 10/100 Fast Ethernet LAN ports Two detachable 4G LTE antennas One detachable 5Ghz WiFi antenna Data Rates1 Up to 433 Mbps with 802.11ac clients Up to 300

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1026MP 24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch
 

Number of Ports • 24 x 10/100/1000 Mbps ports • 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP combo ports Standards • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet • IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet • IEEE 802.3z • IEEE 802.3x Flow Control

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-LinkDGS-3620-28SC/SI xStack 24-port SFP Layer 3 Managed Gigabit Switch, 4 Combo 1000BaseT/SFP, 4 10GE SFP+
 

DGS-3620-28SC/SI and EI: 28-Port SFP L3 Stackable Managed Switch including 4 x Combo 1000BASE-T/SFP ports and 4 x SFP+ 10 Gbps ports (Standard and Enhanced Image) Features Flexibility 20/48 10/100/1000BASE-T ports or 20 SFP slots

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DEM-CB100S SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M
 

100 cm 10GbE Direct Attach SFP+ Cable

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1510-28P 28-Port Gigabit Stackable SmartPro PoE Switch including 2 SFP ports and 2 x 10G SFP+ ports- 24 x 1
 

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeb

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3420-28TC xStack 24-port 10/100/1000 Layer 2+ Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo 1000Bas
 

DGS-3420-28TC: 28-Port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch including 4 x Combo 1000BASE-T/SFP ports and 4 x 10 Gbps SFP+ ports Interface Number of 10/100/1000BASE-TX ports DGS-3420-28TC - 20 ports Number of Combo 1000Base-T/SFP ports

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver
 

10GBASE-SR SFP+ Transceiver (without DDM), 80m: OM1 & OM2 MMF,300m: OM3 MMF

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
 

Hot Pluggable MSA Compliant RoHS Compliant Standards Compliance with IEEE802.3ae, 10GBASE-LR Form Factor Type: SFP+ Fibre Channel FC-PI standard: 1200-SM-LL-L Fiber Media support: Single-Mode Distance Cap

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-28MP L2/L3 Smart+ PoE switch, 24x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 370W
 

DGS-1210-28MP: 28-Port Gigabit Max PoE Smart Managed Switch including 4 SFP ports (24 x PoE ports, fan)

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link DWC-1000 4xGLAN Wireless Switch, 6-24AP
 

D-Link DWC-1000 4xGLAN Wireless Switch, 6-24AP •Rozhraní: 2 x Gigabit Option port (WAN/DMZ atd.) (defaultně k dispozici jeden, druhý po dokoupení licence), 4 x Gigabit LAN 2 x USB 2.0 and 1 x RJ-45 pro Management •Licence na 6 AP v ceně, max. 24 AP na

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DWC-2000 Wireless Controller 2000
 

Interface Ports 4 10/100/1000 RJ-45 and 4 100/1000 SFP Combo ports USB 2 USB 2.0 ports Console Port 1 RJ-45 Extension Slot 1 Hard disk driver slot Performance Maximum Access Points per Unit1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DAP-1325/E Wireless N300 Range Extender
 

General Device Interfaces • 802.11n/g Wireless LAN • Reset Button • 10/100 Fast Ethernet Port • WPS Button LEDs • Status / WPS • 3 segment Wi-Fi signal strength indicator Standards • IEEE 802.11n • IEEE 802.3u • IEEE 802.11g

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1510-28XMP 28-Port Gigabit Stackable POE Smart Managed Switch including 4 10G SFP+
 

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeb

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DES-1210-28P 24x100+2xGbit+2xSFP Smart/PoE+
 

• PoE and the new PoE+ standards • Intuitive Web GUI • VLAN support for traffic segmentation • AutoVoice VLAN for seamless integration with IP telephony • AutoSurveillance VLAN to easily add IP cameras in the network • Loo

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch
 

•Plug and Play operation 8 Gigabit Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with m

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver
 

LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DUB-H7/E 7-Port USB 2.0 Hub
 

Vysokorychlostní přenos dat 480 Mbit Odpovídá specifikacím pro USB 2.0 a USB 1.1 Kompatibilní směrem dolů s USB 1.1 6 USB portů typu A pro downstream, 1x USB port typu B UPodpora Plug and Play - možnost připojení a odpojení zařízení, aniž by počít

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver
 

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Mini GB

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-16 Smart switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
 

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch
 

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 5 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 5 portů 10/100 Mbit p

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DES-1008D/E 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch
 

Neřiditelný Kompatibilní s IEEE 802.3 a IEEE 802.3u 8 10/100 Mbit NWay TP-portu (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) Tento kompaktní switch je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 8 portů 10/100 Mbit pro

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DES-1024D/E 24-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch
 

vysoká hustota portů ve stolním formátu 16násobně/ 24násobně vyšší průchodnost dat ve srovnání s rozbočovačem Auto MDI/MDIX Uplink na každém portu, není zapotřebí překřížený kabel Full-/Half-Duplex Autonegotiation Bezpečné Store-and-Forward přepín

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1005D/E 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch
 

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné St

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch
 

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné Store-and

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DWA-172 WiFi Wireless AC600 High
 

-Link DWA-172 WiFi Wireless AC600 High OVERVIEW FEATURES Dual-Band 802.11ac Wireless Technology • The latest Wireless AC technology with a high power antenna to help boost signal strength and deliver cutting-edge performance • Dual-band technology

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DWM-222 4G LTE USB Adapter
 

Technical Specifications General Device Interfaces USB 2.0 SIM slot (6-pin) microSD card slot (microSD card not included, supports up to 32 GB) Broadband Wireless Support LTE/DC-HSPA+/HSPA/WCDMA GSM/GPRS/EDGE Radio

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link DAP-2610 DualBand AC1300 Wave2 GbE PoE AP
 

Functions & Features Features High-performance Connectivity IEEE 802.11ac Wave 2 wireless1 Up to 1300 Mbps1 speed MU-MIMO with beamforming Band steering Gigabit LAN port Extensive Management Web, SSL, SSH and Tel

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DES-1008PA 8x10/100 Desktop Switch, 4xPoE
 

D-Link DES-1008PA 8-Port Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports OVERVIEW The D-Link® 8-Port Fast Ethernet Unmanaged Metal Desktop Switch with 4 PoE Ports (DES-1008PA) enables both home and office users to easily connect and supply power to Power over

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3120-24TC/SI 24-port 10/100/1000 Layer 2 Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo
 

The DGS-3120 xStack Series are enhanced L2 access stackable switches designed to connect end-users in a secure SMB or enterprise network. These switches support physical stacking, multicast and enhanced security, making them an ideal Gigabit access layer ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DWA-131 Wireless N USB Nano Adapter
 

Hardware Bezdrátová technologie podle návrhu normy 802.11n (draft), zpětně kompatibilní s 802.11b/g zařízeními Rychlost bezdrátového přenosu až 150 Mb/s (vysílání) a 300 Mb/s (příjem) Frekvenční pásmo 2,4 GHz Integrovaná interní anté

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link Wireless N 150 Micro USB Adapter - DWA-121
 

Hardware Bezdrátová technologie podle návrhu normy 802.11n (draft), zpětně kompatibilní s 802.11b/g zařízeními Rychlost bezdrátového přenosu až 150 Mb/s (vysílání) a 300 Mb/s (příjem) Frekvenční pásmo 2,4 GHz Integrovaná interní anté

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DWA-127 Wireless N 150 High Gain USB Adapter
 

System requirements Windows XP (SP3), Windows Vista, or Windows 7 CD-ROM drive 20 MB hard disk space Available USB port Standards IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11b USB 2.0 Frequency range

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1008P/E 8-port 10/100/1000 Desktop Switch w/ 4 PoE Ports
 

Tichý osmiportový switch, funkce QoS a diagnostiky, ochrana proti přetížení PoE napájení, technologie Green Ethernet.

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-28 L2/L3 Smart+ switch, 24x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
 

Switch 24x 10/100/1000, 4x Gigabit Combo SFP/RJ45, L3 statický routing, Web/SNMP, bez větráků, 19" rack

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-link DCS-2802KT-EU mydlink Pro Wire-Free Camera Kit
 

mydlink Pro Wire-Free Camera Kit - 2 x DCS-2800LH-EU + 1 x H100 included in the kit - 2 megapixel CMOS sensor - H.264 compression - Full HD resolution 1920x1080 - Wide angle 140 degree (Diagonal), 64 degree(vertical), 115 degree (horizontal) FOV - 7

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DES-1005P 5-Port Fast Ethernet PoE Desktop Switch
 

D-Link DES-1005P 5-port 10/100 switch, 4x PoE+, 60W D-Link DES-1005P (revize B1) je 5-portový 10/100M PoE switch bez managementu, jehož první čtyři porty podporují PoE+ napájení 802.3af/802.3at, tj. max. 30W na port. Celkový PoE výkon přepínače je 60W. Z

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
D-Link DGS-3420-52T xStack 48-port 10/100/1000 Layer 2+ Stackable Managed Gigabit Switch plus 4 10GE SFP+
 

DGS-3420-52T: 52-Port Gigabit L2+ Stackable Managed Switch including 4 x 10 Gbps SFP+ ports Interface Number of 10/100/1000BASE-TX ports DGS-3420-52T - 48 ports Number of SFP+ ports DGS-3420-52T - 4 ports Optional redundant pow

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3130-30PS L3 Stackable Managed PoE switch, 24x GbE PoE+, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+, PoE 370W
 

Stohovatelný L3 Gigabit Ethernet řízený přepínač je navržen pro řešení potřeb firemních sítí. Switch nabízí 24 Gigabit portů 10/100/1000M RJ-45 s podporou napájení PoE+ dle 802.3at (max. 30W na port) a a šest vestavěných 10G portů. Dva metalické porty 1

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-3130-30S L3 Stackable Managed switch, 24x SFP, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+
 

Stohovatelný L3 Gigabit Ethernet řízený přepínač je navržen pro řešení potřeb firemních sítí. Switch nabízí 24 Gigabit SFP slotů a šest vestavěných 10G portů. Dva metalické porty 10GBase-T RJ-45 a čtyři dvourychlostní porty 1G/10G SFP+ umožňují flexib

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu