Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Ubiquiti UVC-G3-LED - IR LED Range Extender Accessory pro UnFi Video Camery
 

UVC-G3-LED je volitelné příslušenství ke kameře UVC-G3. Jedná se o noční přisvícení s dosahem až 25m. Nespornou výhodou je jednoduchost instalace a zapojení přísvitu do připraveného konektoru přímo v těle kamery.

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
RF elements NanoBracket™ pro NanoStation Loco M
 

NanoBracket pro NanoStation M Loco je 4. generace praktického držáku speciálně vyvinutého pro NanoStation Loco M od Ubiquiti networks. Držák NanoBracket pro NSM Loco umožňuje instalaci na stěnu nebo stožár s průměrem 40 až 60mm. Jednoduchá instalace j

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
 

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Mimosa B24, 1,5 Gbps Half Duplex PtP, anténa 26cm (jedna strana)
 

Mimosa B24 překonává všechny překážky dnešní doby svojí cenou, velikostí i výkonem. Využívá nelicencované pásmo 24GHz. Vynikající poměr cena / výkon Mimosa B24 je díky svojí ceně a schopnosti přenést až 1 Gbit traffic s nízkou latencí jedničkou v pásm

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 4PT ORBI MICRO SATELLITE
 

Jen satelit pro rozšíření Orbi Whole Home AC2200 Tri-band Wifi System (2 units kit with wall-plug satellite, 200 m2 coverage) Vysoká rychlost a extrémní pokrytí Wi-Fi systém Orbi je prvním zařízením svého druhu využívajícím nově koncipovanou třípá

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
 

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Gigabit POE panel 16 portů, 1U pro rack 19", stíněný, černý
 

Panel integrující 16 pasivních Gigabitových PoE injektorů do jediného 19" / 1U panelu vhodný pro napájení až šestnácti zařízeních. Profesionální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s podporou pasivního PoE. Přidáním tohoto průch

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Anténní držák pod střešní tašku, délka 55 cm, výška 40 cm, d=35 mm
 

Délka plocháče pro zajištění pod tašku: 550mm, Výška: 400mm, Průměr trubky: 35mm, Povrchová úprava: galvanický zinek, Hmotnost: 0,80kg

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock adaptér N jack > N jack spojka
 

Tento adaptér lze použít pro spojení komponentů radio frekvenční technologie. Specifikace • N jack • N jack přepážka • Délka: 37.10 mm • Průměr: 18.00 mm max. • Impedance: 50 Ohm • Tělo: poniklovaná mosaz • Pin: pozlacená mosaz • Izolátor: PTFE

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock anténí kabel RP-SMA Jack > MHF III/U.FL-LP-040 kompatibilní konektor 200 mm 0.81
 

Tento Delock anténí kabel slouží k nalájení anténího signálu uvnitř zařízení. Specifikace • Konektory: RP-SMA jack přepážka MHF III (I-PEX) plug U.FL-LP-040 (Hirose) kompatibilní konektor • Délka vinutí: ca. 10 mm • Impedance: 50 Ohm • Kategorie...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear Orbi AC3000 Tri-Band WiFi System, RBK50, Router + 1 Satellite
 

Vysoká rychlost a extrémní pokrytí Wi-Fi systém Orbi je prvním zařízením svého druhu využívajícím nově koncipovanou třípásmovou Wi-Fi technologii, která vytváří unikátní bezdrátový kanál mezi jednotlivými zařízeními řady Orbi. Tento "virtuální kabel" zaj

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti AirFiber AF-24-HD, 2Gbps+ Backhaul, 24GHz (cena za kus)
 

Radiový spoj Ubiquiti airFiber AF-24-HD určený pro volné pásmo 24 GHz s propustností až 2 Gbps při maximální modulaci 256QAM. AirFiber je vybavený 2 nezávislými parabolickými 2x2 MIMO anténami s rozdílným ziskem pomáhajícím k využití spoje na delší vzdál...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 1PT AC1200 USB3.0 ADAPTER
 

NETGEAR AC1200 USB WiFi Adapter WiFi Technology: 802.11ac WiFi Performance: AC1200 (300 Mbps / 867 Mbps)† WiFi Range: Large Homes WiFi Band: Dual Band 2.4 or 5GHz Key Features Upgrade your legacy PC to ultimate range and

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1420 5G Switch
 

Specifikace Diferenciátor Unmanaged 5-port desktop Gigabit Ethernet switch designed for small offices. Porty (5) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a procesor Packet buffer size: 1 Mb

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1420 5G PoE+ (32W) Switch
 

Diferenciátor Unmanaged 5 Gigabit switch with PoE functionality. 32 Watt Power budget. Offers compact solution for PoE customers. Perfect for small businesses and home offices. Targets lower PoE market segment. Porty

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HPE 1420 8G Switch
 

Diferenciátor Unmanaged gigabit switch with 8 10/100/1000 ports. Small form factor and fanless. Porty (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1420 8G PoE+ (64W) Switch
 

Diferenciátor Unmanaged gigabit switch with 8 10/100/1000 ports. Small form factor and fanles with POE+ offering. Porty (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver
 

10GBASE-SR SFP+ Transceiver (without DDM), 80m: OM1 & OM2 MMF,300m: OM3 MMF

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
 

Hot Pluggable MSA Compliant RoHS Compliant Standards Compliance with IEEE802.3ae, 10GBASE-LR Form Factor Type: SFP+ Fibre Channel FC-PI standard: 1200-SM-LL-L Fiber Media support: Single-Mode Distance Cap

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ASUS DSL-AC55U, Dvoupásmový 802.11ac Wi-Fi ADSL/VDSL Modem Router
 

Souběžný provoz ve dvou pásmech: 867Mbps na 5GHz a 300Mbps na 2.4GHz Dva porty WAN pro DSL a ethernetové připojení rozšiřují možnosti výběru – bezdrátový router nebo DSL modem

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100 m
 

The plug and play extension for your network switch The DIGITUS® Mini GBIC (SFP) transceiver modules offer the highest quality and reliability. The module offers a perfect opportunity for you to extend your Gigabit network switch with a free SFP Uplink

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Digitus Fast Ethernet PoE Switch 4-portový PoE + 1-portový uplink, 62W PoE Budget
 

Network switch with integrated Power over Ethernet (PoE) solution for optimum, inexpensive, and quick integration into small and mid-size networks The DIGITUS 5-Port Fast Ethernet Switch with four Power over Ethernet ports offers your network significan

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Delock Keystone Desktop Patch Panel 12 Port black
 

Description This patch panel by Delock can be used as a junction box on the wall or in enclosures. Additionally, clips for DIN rail mounting are included. With its standardized dimensions, it is suitable for easy snap-in mounting of twelve Keystone modul...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock WLAN Antenna MHF IV/ HSC MXHP32 802.11 b/g/n PIFA 3 dBi 250 mm internal
 

Popis This Delock WLAN antenna can be integrated into devices with MHF IV/ HSC MXHP32 compatible connector. Specifikace • Connector: Miniature RF coaxial plug MHF IV/ HSC MXHP32 compatible • PIFA: Planar Inverted F-Shaped Antenna • Frequency ra

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Metal Mounting 2 Port for DIN rail
 

Description This Keystone holder by Delock can be mounted on DIN rails. With its standardized dimensions, it is suitable for easy snap-in mounting of two Keystone modules. Specification • 2 Keystone Ports 19.2 x 14.9 mm • Mounting for 35 mm DIN rail ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Keystone Metal Mounting 1 Port for DIN rail
 

Description This Keystone holder by Delock can be mounted on DIN rails. With its standardized dimensions, it is suitable for easy snap-in mounting of one Keystone module. Specification • 1 Keystone Port 19.2 x 14.9 mm • Mounting for 35 mm DIN ra

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A UTP white
 

Popis This module by Delock can be used to connect twisted pair cable to an RJ45 jack. With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e.g. a Keystone patchpanel, face plate or surface-mount box. Specifikace • Connect

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A UTP black
 

Popis This module by Delock can be used to connect twisted pair cable to an RJ45 jack. With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e.g. a Keystone patchpanel, face plate or surface-mount box. Specifikace • Connect

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock WLAN Antenna RP-SMA 802.11 ac/a/h/b/g/n 0 dBi 3 m ULA100 omnidirectional white outdoor
 

Popis This Delock WLAN antenna can be installed outdoors or indoors and take advantage of all two bands for WLAN. Specifikace • Connector: RP-SMA plug • Frequency range: 2400 - 2500 MHz 5150 - 5875 MHz • Antenna gain: 0 dBi

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Antenna Cable RP-SMA jack bulkhead > MHF/ U.FL-LP-068 compatible plug 100 mm thread length 10 mm
 

Popis This Delock antenna cable is used for supplying an antenna signal in the interior of a device. Specifikace • Connectors: RP-SMA jack bulkhead MHF (I-PEX) plug U.FL-LP-068 (Hirose) compatible • Thread length: 10 mm • Impedanc

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Adapter SMA Plug > TNC Jack
 

Popis This Delock adapter is used to connect various components of the radio frequency technology. Specifikace • Connector: SMA plug TNC jack • Impedance: 50 Ohm • Housing: brass nickel plated • Dimension (LxW): ca. 28.0 x 11.6 mm

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Antenna Cable RP-SMA Jack Bulkhead > MHF /U.FL-LP-068 Compatible Plug 200 mm 1.13 thread length 9 mm splash proof
 

Popis This Delock antenna cable is used to supply an antenna signal in the interior of a device. The RP-SMA jack bulkhead base plate has a loose seal ring, which helps to achieve a splash proof connection to a device. Specifikace • Connectors:

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock LTE Antenna MMCX Plug 3 dBi omnidirectional fixed black adhesive mounting
 

Popis This Delock LTE antenna allows the use of different LTE bands indoors. It is completely GSM, UMTS, Bluetooth, WLAN 2.4 GHz, ZigBee, DECT and Z-Wave compatible. Specifikace • Connector: MMCX plug • LTE Band 1 - 10, 12 - 20, 23, 25 - 30, 33

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
CONNECT IT Wifi adaptér s anténou, malý
 

CONNECT IT Wifi adaptér s anténou, malý

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Anténní držák pod střešní tašku, délka 55 cm, výška 40 cm, d=35 mm - naklápěcí
 

Konzola vhodná k připevnění na fasádu, pro uchycení internetových a menších DVB-T antén, přímo do střešního systému. Délka plocháče pro zajištění pod tašku: 550mm Výška: 400mm Průměr trubky: 35mm Povrchová úprava: galvanický zinek Hmotnost:

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Držák příhradového stožáru na zed 130cm dvojitý odsazení 40cm
 

Dvojitý držák pro uchycení příhradového stožáru 2m, nebo 2x1m. Montážní otvory pro uchycení na zeď: 8x 14mm Uchycení stořáru pomocí osmi hákových šroubů se závitem M10 Součástí dodávky: (8) hákový šroub (16) podložka (16) matka Konstrukce: Standardní...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
APC NetBotz Rack Monitor 250
 

Moznost pripojeni az 42 cidel kabelem a 47 wireless Maximální výška 43mm , 4.3cm Maximální šířka 432mm , 43.2cm Maximální hloubka 43mm , 4.3cm Výška stojanu 1U Čistá hmotnost 1.09kg Hmotnost při dodání 2.39kg

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock WLAN 802.11 ac/a/b/g/n anténa RP-SMA samec 5 ~ 7 dBi směrová s otočným kloubem černý
 

Tato bezdrátová LAN anténa může být připojena k WLAN zařízení s rozhraním RP-SMA, aby bylo možné odesílat a přijímat signály. Vzhledem ke směrovosti této antény je bezdrátová podpora v místnostech vylepšena. Specifikace • Konektor: RP-SMA samec • Frekven...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti sektorová anténa AirMax AC 22dBi 5GHz, 45°
 

AirMAX ac 2x2 MIMO sektorová anténa s označením AM-5AC22-45 se vyznačuje 22dBi anténním ziskem, zvýšenou odolností proti rušení, eliminací bočních laloků a úzkým vyzařovacím úhlem 45°. To vše má za následek zlepšení parametru SNR (odstup signál-šum), kter...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu