Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MikroTik RB911G-5HPnD-QRT, QRT 5
 

QRT 5 ac je velmi robustní venkovní panelová anténa s vestavěným RouterBOARDem RB911G-5HPacD. QRT 5 ac má integrovanou 24dBi anténu a vysoký vysílací výkon v pásmu 5GHz. Rádiová část podporuje nejnovější bezdrátovou normu 802.11ac a je také zpětně kompati...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX 19" Optická vana 24xSC černá aretace plastovým klipem
 

19" Optická vana 24xSC černá V sestavě jsou dvě kazety pro 12 vláken. Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel NWA210AX, Triple Pack 802.11ax exclude Power Adaptor, Mutigig Port, EU and UK, Unified AP,ROHS
 

Výhody WiFi 6 pro všechny uživatele Přístupový bod NWA210AX přináší výhody nového standardu WiFi 6 všem uživatelům. Díky jeho šesti prostorovým streamům (4x4:4 v pásmu 5 GHz, 2x2:2 v pásmu 2,4 GHz) a kompatibilitě s technologiemi OFDMA a MU-MIMO bude vaš

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG2428P JetStream Switch, 24x GLAN PoE+, 4x SFP
 

"JetStream™ 28-Port Gigabit Smart Switch with 24-Port PoE+ PORT: 24× Gigabit PoE+ Ports, 4× Gigabit SFP Slots SPEC: 802.3at/af, 250 W PoE Power, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case FEATURE: Integration with Omada SDN Controller, Static Routing, 802.1

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG2210MP JetStream Switch, 8x GLAN PoE+, 2x SFP
 

"JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+ PORT: 8× Gigabit PoE+ Ports, 2× Gigabit SFP Slots SPEC: 802.3at/af, 150 W PoE Power, 1U 13-inch Rack-mountable Steel Case FEATURE: Integration with Omada SDN Controller, 802.1Q VLAN, STP/RSTP/M

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1428PE Easy Smart Switch 24x GLAN PoE+ 2x GLAN 2x SFP
 

"28-Port Gigabit Easy Smart Switch with 24-Port PoE+ PORT: 24× Gigabit PoE+ Ports, 2× Gigabit Non-PoE Ports, 2× Gigabit SFP Slots SPEC: 802.3at/af, 250 W PoE Power, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case FEATURE: PoE Auto Recovery, MTU/Port/Tag-based VL

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1218MP Switch 16x GLAN PoE+ 2x GLAN 2x SFP 19"rackmount
 

"18-Port Gigabit Rackmount Switch with 16-Port PoE+ PORT: 16× Gigabit PoE+ Ports, 2× Gigabit Non-PoE Ports, 2× Combo Gigabit SFP Slots SPEC: 802.3at/af, 250 W PoE Power, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case FEATURE: Plug and Play"

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SL1218P Switch 16x 10/100Mbps PoE+ 2x GLAN 1x SFP 19"rackmount
 

"16-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Rackmount Switch with 16-Port PoE+ PORT: 16× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 2× Gigabit Non-PoE Ports, 1× Combo Gigabit SFP Slot HARDWARE: 802.3at/af, 150 W PoE Power, 1U 19-inch Rack-mountable Steel Case FEATURE: Extend Mo

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MERCUSYS AC10 Dual Band Wi-Fi Router, 300+867Mbps
 

"AC1200 Wireless Dual Band Router SPEED: 300 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz SPEC: 4× Fixed External Antennas, 2× 10/100 Mbps LAN Ports, 1× 10/100 Mbps WAN Port FEATURE: Access Point Mode, WPS/Reset Button, IPTV, IPv6, Beamforming, MU-MIMO, Parenta

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-link DCS-2800LH mydlink Pro Wire-Free Camera (expansion camera)
 

"mydlink Pro Wire-Free Camera (expansion camera) - Wire-Free Camera Kit DCS-2802KT-EU required - 2 megapixel CMOS sensor - H.264 compression - Full HD resolution 1920x1080 - Wide angle 135 degree (Diagonal), 64 degree(vertical), 115 degree (horizont

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel VMG1312, Wireless N VDSL2 4-port Gateway with USB
 

Zyxel VMG1312-T20B Wireless N VDSL2 4-port Gateway with USB VDSL2 profile 17a over POTS gateway, 4FE LAN ports, 1 USB Port WiFi N300, EU+UK STD version

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear ORBI DB AX 1ROUT + 1SATEL BNDL
 

Powerful Smart Home Mesh WiFi System.

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear ORBI DB AX 1ROUT + 2SATEL BNDL
 

The Orbi RBK353 WiFi 6 Dual-band Mesh System is built with the latest and fastest WiFi 6 technology, so you can break free from limitations with strong, reliable, and fast WiFi in every corner of your home. Get the ultimate experience with 4 Streams of Wi...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear AIRCARD MOBILE ROUTER
 

Mobilní router NETGEAR Nighthawk M5 (MR5200) poskytuje bezpečné a spolehlivé přenosné internetové připojení pro až 32 uživatelů současně. Díky podpoře nejnovějších technologií Wi-Fi 6 a 5G LTE Cat 22 lze stahovat data o rychlosti až 4 Gb/s. Výkonná Li-ion...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 5PT WIFI6 AX5400 GAMING ROUTER
 

o Nejnovější standard Wi-Fi 6. o Herní operační systém DumaOS 3.0. o Dvoupásmové připojení se čtyřmi streamy o maximální kombinované rychlosti až 5,4 Gb/s. o Technologie OFDMA, MU-MIMO, QoS, Beamforming+ a Smart Connect. o Výkonný tříjádrový 1,5GHz pr

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP 1-year Next business day warranty for TS-453BU-RP-4G in CZ & SK
 

QNAP 1-year Next business day warranty for TS-453BU-RP-4G in CZ & SK

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LINKSYS EA6350 WIFI ROUTER,AC1200,GIGABIT
 

Serious Speed. Remarkable Range. WiFi You Can Count On. Delivers AC speeds up to 1.2 Gbps and features Gigabit ports for highspeed data transfer with a wired connection Nearly 3x faster than Wireless-N* 4 Gigabit Ethernet ports USB 3.0 port Links

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link Archer AX1500 Wi-Fi 6 router
 

AX1500 Wi-Fi 6 Router SPEED: 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz SPEC: 4× Antennas, Broadcom 1.5 GHz Triple-Core CPU, 1× Gigabit WAN Port + 4× Gigabit LAN Ports, 1024-QAM, OFDMA FEATURE: Tether App, Access Point Mode, IPv6 Supported, IPTV, Beamfor

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-LINK TL-WA901N AP/AP Client/WAN 450 Mbps/1xLAN
 

"N450 Wi-Fi Access Point SPEED: 450 Mbps at 2.4 GHz SPEC: 3× Fixed Antennas, 1× 10/100M Port FEATURE: Passive PoE Supported, AP/Client/Range Extender/Multi-SSID Mode"

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link RE605X Range Extender
 

AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender SPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz SPEC: 2 × External Antennas, 1 × Gigabit Port, Broadcom 1.5GHz Quad-Core CPU, 1024 QAM, Wall Plugged FEATURE: Tether App, WPS, Intelligent Signal Light, Access Control, Power

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG2008P JetStream Smart Switch, 8x GLAN, 4x PoE
 

Technické parametry Fyzické charakteristiky Provedení: Desktop Ventilátory: Bez ventilátoru Šasi: Kovové Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 126 Šířka [mm]: 209 Výška [mm]: 26 Konektory a rozhraní Rychlosti

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG3428X JetStream 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ Slots
 

Technické parametry Fyzické charakteristiky Provedení: Rackmount Ventilátory: Bez ventilátoru Šasi: Kovové Provozní teplota [°C]: 0 až 45 Hloubka [mm]: 180 Šířka [mm]: 440 Výška [mm]: 44 Konektory a rozhraní Sériový port: micro USB,

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SM321A-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1550/1310nm
 

Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Optické konektory: (1) LC Obecné Kompatibilita: Cisco Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SM321B-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm
 

Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Optické konektory: (1) LC Obecné Kompatibilita: Cisco Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Tenda MW5c (3-pack) Nova - Wireless Mesh Gigabit Router 802.11ac/a/b/g/n,1200 Mb/s
 

WiFi systém pro celý dům - 3 satelity 802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, Dualband (2.4GHz na 300Mbps + 5 GHz na 867Mbps ), MU-MIMO a Beamforming technologie, 6x Gigabitový WAN/LAN port, SMART aplikace, každá jednotka 2x vnitřní anténa 3dBi, QoS, Cloud, připoje...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Tenda MW5c (2-pack) - Wireless AC Mesh Gigabit Router 802.11ac/a/b/g/n,1200 Mb/s
 

WiFi systém pro celý dům - 2 satelity 802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, Dualband (2.4GHz na 300Mbps + 5 GHz na 867Mbps ), MU-MIMO a Beamforming technologie, 4x Gigabitový WAN/LAN port, SMART aplikace, každá jednotka 2x vnitřní anténa 3dBi, QoS, Cloud, připoje...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Tenda TEF1126P-24-250W (24xPoE 802.3af/at 10/100Mbps, Uplink 1xRJ45 + 1xSFP 1Gbs),250W
 

Tenda TEF1126P-24-250W je 26ti portový PoE switch s napájením PoE af/at a SFP. 24 portů 10/100 Mb/s s PoE 802.3af/at (celkem 225 W) + 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1x SFP 100/1000 Mb/s pro Uplink. Rackmount, velikost switche 13". Ochrana proti přepětí 6 kV. ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
10GBASE-CU SFP+ Cable 2 Meter
 

stohovací kabel 2m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link Archer TX50E Bezdrátový PCI Express adaptér
 

Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Citlivost [dBm]: -89 Bezdrátové frekvence: Bluetooth, 2.4 + 5 GHz (dual band) WiFi standardy: 802.11ac, 802.11ax, 802.11n, 802.11a, 802.11b/g Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz [Mb/s]: 574 Přenosová rych

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link Deco X20(1-pack) - Meshový Wi-Fi 6 systém pro chytré domácnosti (1-pack)
 

Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Maximální modulace: 1024 QAM Bezdrátové frekvence: 2.4 + 5 GHz (dual band) WiFi standardy: 802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11ax MU-MIMO: Ano Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz [Mb/s]: 574 Př

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TX401 Síťová karta, PCI Express, 10 Gigabit
 

Technické parametry Fyzické charakteristiky Velikost: Low profile, Full profile Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 98 Šířka [mm]: 121 Výška [mm]: 22 Konektory a rozhraní Rozhraní: PCI Express Rychlosti LAN: (1) 100M/1G/2.5G/5

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik GPER - Gigabitový pasivní ethernetový repeater
 

Gigabitový pasivní ethernetový repeater GPeR umožňuje prodloužit celkovou délku kabelu mezi začátkem a koncem až na vzdálenost 1500m! (při použití 7 kusů GPeR) Vhodné pro výškové budovy, vícebytové budovy, s mnoha podlažími a sekcemi, kde by mohly být vel...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Držák na DIN lištu pro RB série hEX a hAP
 

Plastový držák na DIN lištu umožňující vertikální uchycení Mikrotik aktivních prvků série hAP a hEX v racku.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Synology DS1621+ DiskStation + záruka 5 let
 

Procesor Model CPU AMD Ryzen V1500B CPU architektura 64-bit Frekvence CPU 4-core 2.2 GHz Systém hardwarového šifrování (AES-NI) Paměť Systémová paměť 4 GB DDR4 ECC SODIMM Předinstalovaný paměťový modul 4 GB (4 GB x 1) Celkový počet paměťových slo

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT - netPower 15FR reverzní POE switch
 

MikroTik netPower 15FR je reverzní PoE switch s 16x 100Mbit ethernet porty, dvěma SFP sloty, napájecím DC konektorem a dvěma operačními systémy (ROS a SwOS) mezi kterými si můžete vybrat. Prvních 15 LAN portů umožňuje napájení přes PoE IN a 16.port podpor...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Venkovní krabice GPeR-IP67-Case pro GPeR
 

Díky velké poptávce vám MikroTik přinášíme robustní a cenově dostupný venkovní kryt pro GPeR jednotky. Lze jej snadno namontovat na stěny a sloupy. Díky pečlivému testování výrobce bylo vylepšen stupeň krytí ochrany ne IP68 s ochranou před ponořením do vo...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP TS-873AU-RP-4G
 

HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/ Vysoce výkonné zařízení NAS s duálním připojením 2,5GbE disponuje čtyřjádrovým procesorem AMD Ryzen™ a podporuje rozšiřitelnost PCIe pro virtuální aplikace o 10GbE nebo M.2 S

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Synology DS1621xs+ Xeon D-1527, 8GB DDR4, 2x LAN 1GB, 1x LAN 10GB, 3xUSB 3.0, 2x eSATA, 6x HDD
 

Specifikace hardwaru Procesor Model CPU Intel Xeon D-1527 CPU architektura 64-bit Frekvence CPU 4-core 2.2 (základní) / 2.7 (turbo) GHz Systém hardwarového šifrování (AES-NI) Paměť Systémová paměť 8 GB DDR4 ECC SODIMM Předinstalovaný pam

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1900-24HP v2, 24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt
 

Zyxel GS1900-24HP v2, 24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt Near silent operation The GS1900 Series includes both fan-less and built-in smart fan models. The smart fan is designed to automatically adjust speed based on device temperatur

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel WAC500H, Single pack exclude Power Adaptor, 1 year NCC Pro Pack license bundled,EU and UK, Unified AP,ROHS
 

WAC500H, Single pack exclude Power Adaptor, 1 year NCC Pro Pack license bundled,EU and UK, Unified AP,ROHS Get not only wireless but wired and PoE connectivity, too The Zyxel WAC500H is designed for per-room deployment scenarios. It turns an Ethernet

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu