Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Nedis WIFISM10CWT - WiFi Chytrý Snímač Pohybu
 

Tento Chytrý Wi-Fi Snímač Pohybu (s dosahem 10 m v rámci oblasti detekce 120°) lze použít jako součást bezdrátového bezpečnostního systému nebo k zapínání spotřebičů, když vstoupíte do místnosti. Snadná instalaceJeho nastavení je mimořádně sna...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 

ML-S31D-40 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 40km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompa

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,5m
 

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1005P 5-Port Desktop Gigabit PoE+ Switch
 

- 60w power budget - 5-Port 10000BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100/1000Mbps - IEEE 802.3af/802.3at standard compliant - Includes 4 PoE ports (Ports 1-4) - Auto Half-/Full-Duplex Mode - PoE output up to 30 watts per port - Auto-detection of Power

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
MaxLink PoE switch PSAT-10-8P-250, 10x LAN/8x PoE 250m, 802.3af/at, 120W, 10/100Mbps
 

PSAT-10-8P-250 je 10 portový 10/100Mbps PoE switch. Automaticky detekuje a napájí zařízení podporující PoE normu 802.3af/at (max.30W / port) a to na portech 1 až 8. Porty č.9 a 10 slouží jako uplink a nepodporují PoE. Celkový budget pro napájení připojený...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1900-24, 26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless,
 

24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-8G/E 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
 

OVERVIEW The 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-8G) offers an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. It provides eight Gigabit ports for easy expansion of your netw

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
8-portový pasivní POE injektor panel s krytem
 

Panel integrující 8 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až osmi zařízení. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Provedení s plastovým krytem a 2.1mm DC zásuvkou. Panel

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD - RB951G-2HnD
 

Výkonná (600MHz CPU, 128MB RAM, 5x GB LAN) verze RB řady 951 vychází z požadavků na řešení malých domácích WIFI sítí při zachování vysoké parametrové výbavy - mezi hlavní přednosti patří integrovaný wifi modul s podporou přenosové rychlosti až 150 Mbps, p...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-28 L2/L3 Smart+ switch, 24x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
 

Switch 24x 10/100/1000, 4x Gigabit Combo SFP/RJ45, L3 statický routing, Web/SNMP, bez větráků, 19" rack

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Delock Keystone krytka černá
 

Tento krytka od Delocku může být použita jako ucpávka proti prachu. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Pro Keystone porty s 19,2 x 14,9 mm • Rozměry (DxŠxV)

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 5xGbE (mngt. via PC utility-monitoring also via WEB)
 

Přepínače řiditelné prostřednictvím PC utility Tato rodina přepínačů nabízí možnosti sledování a správy, neomezuje se jen na pouhé propojení stanic. Veškeré funkce jsou k dispozici za velice dostupnou cenu, která z těchto přepínačů činí ideální volbu při

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch
 

D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable, and efficient wired network in your home or office. The GO-SW-8E is an unma

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Lenovo 2.4G Wireless USB Receiver
 

Popis produktu Bezdrátový USB přijímač Lenovo 2.4G je dokonalou a nákladově efektivní náhradou za ztracený USB přijímač myši, klávesnice nebo kombinace Lenovo Professional. Snadné párování s podporovanými zařízeními, stačí stisknout tlačítko párování a m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ASUS RT-N12E C1, Router / přístupový bod / rozšiřovač pokrytí
 

Router 3v1 stvořený pro podnikatele a domácí sítě Několik bezdrátových režimů – router / přístupový bod / rozšiřovač pokrytí Dvě externí vysoce výkonné antény pro ještě vyšší výkon a širší pokrytí Vysoká rychlost 300 Mb/s VPN server

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1100-16 16 port Gigabit Unmanaged Switch v3
 

Zyxel GS1100-16 16 port Gigabit Unmanaged Switch v3

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1100-24P v2 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch
 

D-Link DGS-1100v2 je nová generace Gigabit Smart řízených přepínačů určených pro malé a střední podniky (SMB), pracovní skupiny (workgroup) a kanceláře (SOHO). Model DGS-1100-24Pv2 je osazen 24 metalickými porty 10/100/1000Base-T RJ-45, z nichž 12 portů p...

SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Ubiquiti LiteAP 5AC-16-120, LAP-120, 120°
 

LiteBeam LBE-5AC-16-120 je vysílací stanice s Gigabitovým LAN portem a integrovanou 16dBi sektorovou anténou s vyzařovacím úhlem 120°. Jednotka je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX AC a je určena pro venkovní použití. Díky možnému nastavení š

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology DS720+
 

Hardware CPU Intel Celeron J4125 4-core 2.0 GHz, burst up to 2.7 GHz Hardware encryption engine Yes (AES-NI) Memory 2 GB DDR4 onboard (expandable up to 6 GB)5 Compatible drive type • 2 x 3.5" or 2.5" SATA HDD/SSD (drives not included) • 2 x M.2 2280

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology DS420+ RAID 4xSATA server, 2xGb LAN
 

Vysoce výkonné zařízení NAS s funkcí zrychlení mezipaměti SSD Zařízení Synology DS420+ je určeno pro nadšence do IT a domácí uživatele. Zařízení DS420+, vybavené dvoujádrovým procesorem a vestavěnými sloty M.2 NVMe 2280 SSD pro zrychlení mezipaměti, je i

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Tenda N301 - Wireless-N Router 802.11b/g/n, 300Mbps, 1x WAN, 3x LAN, 2x Ext. Ant. 5 dBi
 

Bezdrátový Wi-Fi Router 802.11b/g/n. Pásmo 2,4 GHz. Přenosová rychlost až 300 Mb/s. Podpora WPA/WPA2. 2x všesměrová anténa 5 dBi. 1x WAN + 3x LAN port. Wireless router, Universal repeater, WISP, Access Point. Součástí balení je český a slovenský manuál.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WPA4226KIT Powerline Wi-Fi Kit
 

echnické parametry Bezdrátové vlastnosti WiFi standardy: 802.11n, 802.11b/g Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz [Mb/s]: 300 Typ antény: Vestavěná Integrovaná WiFi: Ano Fyzické charakteristiky Tlačítka: Párovací Provozní teplota [°C]: 0 až 4

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-R605, SafeStream™ Gigabit Multi-WAN VPN Router
 

Popis produktu TL-R605 SafeStream Gigabit Multi-WAN VPN Router Designed for Remote Office or Small Office: Supports up to 20× LAN-to-LAN IPsec, 16× OpenVPN*, 16× L2TP, and 16× PPTP VPN connections. Reliable and Flexible: Up to 4 WAN connections conn

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG105S Switch
 

Technické parametry Fyzické charakteristiky Provedení: Desktop Ventilátory: Bez ventilátoru Šasi: Kovové Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 98 Šířka [mm]: 100 Výška [mm]: 25 Konektory a rozhraní Rychlosti LAN: (5) 10/100/1000

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link Archer AX73 Router Wi-Fi 6
 

Archer AX5400 je dual-bandový moderní Wi-Fi 6 Router s podporou nejnovějšího WiFi standardu 802.11ax, zpětnou kompatibilitou s 802.11a/b/g/n/ac, Gigabitovými porty, 6 fixními anténami a jedním USB portem. Router podporuje MU-MIMO technologii pro obsluhu v...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HP 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch - JH018A
 

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and 2 fixed 1000/10000 SFP+ ports. Future-proof 10G for high-speed fiber connection to servers or switches, using optional SFP+ or SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 au

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti EdgeRouter X, 4x GLAN porty, 1x pasivní PoE out
 

Edge Router X (ER-X) je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. Edge Router X je výkonný router od známého výrobce Ubiquiti z produktové řady EdgeMAX. Je vyba

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1820-24G SWITCH - J9980A
 

Smart-managed Layer 2 switch with 24 10/100/1000 and 2 SFP 100/1000 ports Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: AR

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock LTE anténa SMA 0 ~ 4 dBi všesměrová otočná s flexibilním kloubem - černá
 

Tato LTE anténa může být instalován uvnitř a může být použita pro příjem různých LTE pásem. Je zcela kompatibilní s UMTS, GSM a ZigBee 868 ~ 870 MHz / 902 ~ 928 MHz.

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 5xGbE powering only via PoE switch (mngt. via PC utility-monitoring also via WEB)
 

Product Number: GS105PE Gigabit Ports: 5 10 Gbps Port: n/a Number of PoE ports: 2 Total PoE Power budget (Watts) PoE pass-thru: 20W with AT in, 8W with AF in Max MAC entries: 8K Buffer size: 2MB

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit Switch, PoE 64W/8 ports
 

Unmanaged Layer 2 switch Metal casing fan-less (bez ventilátoru) PoE model - support 802.3af standard „HP” indicates that half the ports are PoE ports , the other half are non PoE ports 8 PoE ports, 64W Power Budget - Power efficiency support (E

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)
 

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti PowerBeam 5 AC, AirMax AC anténa 500mm
 

PowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena, instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačítko p...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DAP-3666 Wireless AC1200 Wave2 Dual Band Outdoor PoE Access Point
 

Wireless AC1200 Wave2 Dual-Band PoE Access Point - Upto 1200Mbps Wireless LAN Indoor Access Point - Compatible with IEEE 802.11a/b/g/n/ac Wave2 - Concurrent 802.11a/b/g/n/ac Wave2 Wireless Connectivity - Plenum rated housing - Supports IEEE 802.11 a

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 3m
 

MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvalitn

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link Deco P9(3-pack) - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (3-pack) AC1200
 

Instalace Deco P9 systému je rychlá a snadná. Stačí rozbalit systém, stáhnout aplikaci Deco a postupovat podle pokynů na obrazovce. Spravujte svou Wi-Fi doma nebo v aplikaci Deco, včetně prohlížení připojených zařízení, upřednostnění vašich zařízení, nast...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WR850N(ISP) - N300 Wi-Fi Router, 802.11b/g/n
 

300Mbps Wireless N Speed TL-WR850N 300Mbps wireless transmission rate ideal for both bandwidth sensitive tasks and basic work Supports Agile Config- Enable ISPs to customize default configurations by themselves. Parental Controls manage when and how

SKLADOM :  Áno 

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
TP-Link LS105G gigabitový switch
 

RJ45 s automatickou adaptací 10/100/1000Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Ocelové pouzdro, stolní konstrukce nebo konstrukce s upevněním na stě

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 110 & USG110  
 

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 110 & USG110

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFiSwitch US-16-150W - UniFi Switch, 16 ports, 150W
 

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-16-150W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 150W. Managovatelný switch 16 GB metalických portů + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustnost 18 Gbps. Jeho největší předností je gig

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu