Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Nedis CAGB25000BK10 - Optický Audiokabel | TosLink Zástrčka - TosLink Zástrčka | 1 m | Černá barva
 

Tento adaptér je vhodný k připojení dalšího zařízení se třemi konektory RCA nebo S-Video mezi zařízení SCART a televizor.0

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
STP spojka cat.5e - RJ45, stíněná
 

Popis stíněný prvek umožňující spojení 8-žilových kabelů kategorie 6 s osazenými konektory RJ45 Konektory 2x RJ45F Zapojení 1 : 1 Šířka pásma kategorie 6 Barva stříbrná Materiál plast + kov

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Adaptér VGA 15pin samice > DVI 24+5 samec
 

VGA 15pin samice s maticemi • Poniklovaný konektor

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey
 

CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Shielded Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: CAT

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Kabel HDMI na DisplayPort 4K 30 Hz 1 m
 

1 x DisplayPort samec • Směr signálu: HDMI v

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nedis CSGB40000WT50 - Koaxiální Kabel 90 dB | IEC (Koaxiální) Zástrčka - IEC (Koaxiální) Zásuvka | 5 m | Bílá barva
 

Tento adaptér je vhodný k připojení dalšího zařízení se třemi konektory RCA nebo S-Video mezi zařízení SCART a televizor.0

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nedis CVGB34906BK - HDMI™ Adaptér | HDMI Mini Konektor - HDMI Zásuvka | Černá barva
 

Tento adaptér je vhodný k připojení dalšího zařízení se třemi konektory RCA nebo S-Video mezi zařízení SCART a televizor.0

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Nedis CVGB34910BK - HDMI™ – DVI Adaptér | HDMI Konektor - DVI-D 24+1-Pin Zásuvka | Černá barva
 

Tento adaptér je vhodný k připojení dalšího zařízení se třemi konektory RCA nebo S-Video mezi zařízení SCART a televizor.0

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord prodlužovací kabel napájení 240V, délka 5m IEC C13/C14
 

Délka kabelu 5 m Průřez vodiče: 3x0,75mm2 Proudové zatížení: max 10A Napětí max.: 250V Barevné provedení: Černé

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 7 m, color red
 

CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 7 m, color red

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 7 m, color white
 

CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 7 m, color white

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 3 m, color white
 

CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 3 m, color white

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC to SC OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10m
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus SC Fiber Pigtail , Loose Buffer, 09/125 µ 12 Pcs., Color code DIN IEC 304, Singlemode, OS2 Length 2m
 

DIGITUS SC Fiber Pigtail , Loose Buffer, 09/125 µ 12 Pcs., Color code DIN IEC 304, Singlemode, OS2 Length 2m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC to SC OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC to SC OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 3m
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 3m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1 m
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1 m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2 m
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2 m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3 m
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3 m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to SC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10m
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to SC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus HDMI High Speed connection cable, type A M/M, 3.0m, w/Ethernet, Ultra HD 60p, HDMI certified, gold, bl
 

HDMI High Speed connection cable, type A M/M, 3.0m, w/Ethernet, Ultra HD 60p, HDMI certified, gold, bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus HDMI High Speed connection cable, type A M/M, 5.0m, w/Ethernet, Ultra HD 60p, HDMI certified, gold, bl
 

HDMI High Speed connection cable, type A M/M, 5.0m, w/Ethernet, Ultra HD 60p, HDMI certified, gold, bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus DVI connection cable, DVI(24+1), 2x ferrit M/M, 3.0m, DVI-D Dual Link, bl
 

DVI connection cable, DVI(24+1), 2x ferrit M/M, 3.0m, DVI-D Dual Link, bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to SC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 7m
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to SC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 7m

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet SAT rozbočovač, 2cestný F konektor F/F/F, kov
 

SAT Splitter, 2-way F-connector F/F/F, CE, Metal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Satelitní F-konektor F/F, kov
 

Sat F-Connector F/F, metal

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Adaptér DVI, DVI (18 + 1) samec na HDMI typu A samice, DVI-D single link, Full HD, černý, zlato
 

DVI Adapter, DVI(18+1) - HDMI type A M/F, DVI-D single link, Full HD bl, gold

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Připojovací kabel DisplayPort, DP samec/samec, 3,0 m, s blokováním, UHD 4K@60Hz, bavlna, zlato, bl
 

DisplayPort connection cable, DP M/M, 3.0m, w/interlock, Ultra HD 4K, cotton, gold, bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet kabelový adaptér DisplayPort, DP samec na DVI (24 + 1) samec, 2,0 m, Full HD, CE, bavlna, zlato, bl
 

DisplayPort adapter cable, DP - DVI (24+1) M/M, 2.0m, w/interlock, DP 1.1a compatible, CE, cotton, gold, bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Audio propojovací kabel, 1x RCA samec/samec, 1,5 m, mono, stíněný, bavlna, zlato, stříbrný/černý
 

Audio connection cable, 1x RCA M/M, 1.5m, mono, shielded, cotton, gold, si/bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Audio/video adaptér, Scart samec - 3x Cinch + SVHS samice, černý
 

Audio/Video Adapter, Scart - 3x Cinch + SVHS M/F/F/F si, gold

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Připojovací kabel DVI, DVI (24 + 1), 2x ferit samec/samec, 3,0 m, DVI-D Dual Link, bavlna, zlato, černý
 

DVI connection cable, DVI(24+1), 2x ferrit M/M, 3.0m, DVI-D Dual Link, cotton, gold, bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Audio prodlužovací kabel, stereo 3,5 mm samec/samice, 3,0 m, CCS, stíněný, bavlna, zlato, stříbrná/černá
 

Audio extension cable, stereo 3.5mm M/F, 3.0m, CCS, shielded, cotton, gold, si/bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Audio propojovací kabel, 1x RCA samec/samec, 2,5 m, mono, stíněný, bavlna, zlato, stříbrný/černý
 

Audio connection cable, 1x RCA M/M, 2,5m, mono, shielded, cotton, gold, si/bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Audio propojovací kabel, stereo 3,5 mm samec -2x RCA samec, 2,5 m, CCS, stíněný, bavlna, zlato, sstříbrná/černá/červená
 

Audio connection cable, stereo 3.5mm -2x RCA M/M, 2.5m, CCS, shielded, cotton, gold, si/bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Adaptér DVI, DVI (24 + 5) samec na HD15 (VGA) samice, DVI-I duální propojení, černý, zlato
 

DVI adapter, DVI(24+5) - HD15 M/F, DVI-I dual link, bl, gold

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Audio propojovací kabel, stereo 3,5 mm samec/samec, 1,5 m, CCS, stíněný, bavlna, zlato, stříbrná/černá
 

Audio connection cable, stereo 3.5mm M/M, 1.5m, CCS, shielded, cotton, gold, si/bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Audio adaptér, 1x 3,5 mm samec - 2X RCA samice, černý
 

Audio adapter, 1x 3.5mm - 2X RCA M/F/F, bl, gold

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Připojovací kabel monitoru VGA, HD15 samec/samec, 1,8 m, 3Coax / 7c, 2xferit, bavlna, zlato, černý
 

VGA Monitor connection cable, HD15 M/M, 1.8, 3Coax/7c, 2xferrite, cotton, gold, bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Ednet Prodlužovací kabel USB 2.0, typ A M / F, 1,8 m, bavlna, zlato, bl
 

USB 2.0 extension cable, type A M/F, 1.8m, USB 2.0 conform, cotton, gold, bl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2024 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu