Parametrické vyhľadávanie


 

27192

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Solarix:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Solarix



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

549

položiek

14

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Solarix Pigtail 9/125 E2000apc SM OS 1,5m SXPI-E2000-APC-OS-1,5M
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení APC (angled physical contact). Konektory E2000 jsou dodávny od renomovaného výro...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 LCupc MM OM2 1,5m SXPI-LC-UPC-OM2-1,5M
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Konektor: LC Broušení ferule: UPC Rozměr vlák

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 LCupc MM OM2 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM2-1,5M-12PCK
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Díky barevnému odlišení sekundárních izolací plášt...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Konektor: SC Broušení ferule: UPC Rozměr vlák

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M-12PCK
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Díky barevnému odlišení sekundárních izolací plášt...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 STupc MM OM2 1,5m SXPI-ST-UPC-OM2-1,5M
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Konektor: ST Broušení ferule: UPC Rozměr vlák

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 LCupc MM OM3 1,5m SXPI-LC-UPC-OM3-1,5M
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Konektor: LC Broušení ferule: UPC Rozměr vlák

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 LCupc MM OM3 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM3-1,5M-12PCK
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Díky barevnému odlišení sekundárních izolací plášt...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Konektor: SC Broušení ferule: UPC Rozměr vlák

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 SCupc MM OM3 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM3-1,5M-12PCK
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Díky barevnému odlišení sekundárních izolací plášt...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 STpc MM OM3 1,5m SXPI-ST-PC-OM3-1,5M
 

Konektor: ST Broušení ferule: UPC Rozměr vlákna: 50/125 µm Typ vlákna: G.651.1 Délka: 1.5 m Max. zpětný útlum: >35 dB Max. vložný útlum: 35 dB Max. vložný útlum: <0.3 dB Cykly připojení/odpojení: min. 1000 Průměr ferule: 2.5 mm Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm Prů

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Konektor: LC Broušení ferule: UPC Rozměr vlák

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M-12PCK
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Díky barevnému odlišení sekundárních izolací plášt...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 SCupc MM OM4 1,5m SXPI-SC-UPC-OM4-1,5M
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Konektor: SC Broušení ferule: UPC Rozměr vlák

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 SCupc MM OM4 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM4-1,5M-12PCK
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Díky barevnému odlišení sekundárních izolací plášt...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Pigtail 50/125 STupc MM OM4 1,5m SXPI-ST-UPC-OM4-1,5M
 

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Konektor: ST Broušení ferule: UPC Rozměr vlák

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Optická kazeta pro 24 svárů SXOK-24
 

Optická kazeta disponuje unikátním systémem pro vedení vláken jak ve vnitřní části, tak i na vnější části po jejím obvodu. Součástí optické kazety jsou dva dvoupatrové hřebínky, které společně pojmou kapacitu až 24 ochran svárů. Uchycení a konstrukční řeš...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Optická spojka pro 48 vláken SX-FOSC-D-48
 

Optická spojka je primárně vhodná pro průběžné ukončení optických kabelů. Díky výbornému kotvícímu systému je možná instalace optické spojky na sloupy elektrického vedení, pouličního osvětlení či jiných fixačních bodů. Rovněž je možné spojku použít do zem...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Optická spojka pro 96 vláken SX-FOSC-D-96
 

Optická spojka je primárně vhodná pro průběžné ukončení optických kabelů. Díky výbornému kotvícímu systému je možná instalace optické spojky na sloupy elektrického vedení, pouličního osvětlení či jiných fixačních bodů. Rovněž je možné spojku použít do zem...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Optická spojka pro 144 vláken SX-FOSC-D-144
 

Optická spojka je primárně vhodná pro průběžné ukončení optických kabelů. Díky výbornému kotvícímu systému je možná instalace optické spojky na sloupy elektrického vedení, pouličního osvětlení či jiných fixačních bodů. Rovněž je možné spojku použít do zem...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Záslepka SC simplexní pro optickou vanu
 

Záslepka SC simplexní do čela optické vany

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Záslepka SC duplexní pro optickou vanu
 

Záslepka SC duplexní do čela optické vany

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Optický nástěnný box pro 4 vlákna SXOB-SC-SX-4
 

Optický nástěnný box slouží k ukončení optických kabelů ve venkovních i vnitřních instalací. Tento optický box se vyznačuje vysokým stupněm krytí IP65. Povrch optického nástěnného boxu je UV odolný. Je možno jej upevnit přímo na zeď za pomocí montážní sad...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Optický nástěnný box pro 8 vláken SXOB-SC-SX-8
 

Optický nástěnný box slouží k ukončení optických kabelů ve venkovních i vnitřních instalací. Tento optický box se vyznačuje vysokým stupněm krytí IP65. Povrch optického nástěnného boxu je UV odolný. Je možno jej upevnit na sloup nebo za pomocí montážní sa...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Optický nástěnný box pro 16 vláken SXOB-SC-SX-16
 

Optický nástěnný box slouží k ukončení optických kabelů ve venkovních i vnitřních instalací. Tento optický box se vyznačuje vysokým stupněm krytí IP65. Povrch optického nástěnného boxu je UV odolný. Je možno jej upevnit na sloup nebo za pomocí montážní sa...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Optická zásuvka pro 2 vlákna SXOZ-SC-SX-2
 

Optická nástěnná zásuvka slouží k ukončení optických kabelů ve vnitřních instalací. Umožňuje ukončit 2 vlákna v kombinaci adaptérů 2xSC simplex nebo 2xLC duplex, popřípadě 2xE2000. Součástí balení jsou i záslepky pro neosazené porty. Na zadní straně se na...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Kotva pro plochý minidrop
 

Speciální kotva určena pro samonosný kabel typu FLAT Drop, jehož profil je obdélníkového tvaru o rozměrech přibližně 7,8 x 4,3mm. Vyrobena je z pokoveného ocelového plechu, což zaručuje vyšší odolnost proti povětrnostním podmínkám. Tahové namáhání kotvy a...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm
 

Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je zajištěn nulový útlum při tahu, resp. útlum nabývá zanedbatelných hodnot. Nedochází k deformaci kabelu, ani k posunu vláken uvnitř pláště. Design kotvy za...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Instalační kabel Solarix CAT5E FTP LSOH Dca 305m/box
 

Tento instalační kabel s označením SXKD-5E-FTP-LSOH je spolehlivou součástí produktové řady Solarix - kategorie 5E. Společně s ostatními komponenty systému strukturované kabeláže Solarix vytváří řešení, které zaručuje dlouhou životnost, maximální výkon a ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 12 x RJ45 CAT5E UTP 150 MHz černý 1U
 

Nestíněné patch panely produktové řady Solarix – kategorie 5E jsou dodávány v provedení 12, 24 a 48 portů RJ45 a jsou osazeny moduly s duální IDC svorkovnicí typu 110/Krone. Každý kontakt je na této svorkovnici z důvodu snadného zakončení kabelu označen b...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 24 x RJ45 CAT5E UTP 150 MHz černý 1U
 

Nestíněné patch panely produktové řady Solarix – kategorie 5E jsou dodávány v provedení 12, 24 a 48 portů RJ45 a jsou osazeny moduly s duální IDC svorkovnicí typu 110/Krone. Každý kontakt je na této svorkovnici z důvodu snadného zakončení kabelu označen b...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 48 x RJ45 CAT5E UTP 150 MHz černý 2U
 

Nestíněné patch panely produktové řady Solarix – kategorie 5E jsou dodávány v provedení 12, 24 a 48 portů RJ45 a jsou osazeny moduly s duální IDC svorkovnicí typu 110/Krone. Každý kontakt je na této svorkovnici z důvodu snadného zakončení kabelu označen b...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 24xRJ45 CAT5E UTP s vyvaz.lištou černý 0,5U
 

Nestíněné patch panely produktové řady Solarix – kategorie 5E jsou dodávány v provedení 12, 24 a 48 portů RJ45 a jsou osazeny moduly s duální IDC svorkovnicí typu 110/Krone. Každý kontakt je na této svorkovnici z důvodu snadného zakončení kabelu označen b...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 24xRJ45 CAT5E UTP s vyvaz.lištou černý 0,5U
 

Patch panely Solarix s označením SX24HD-5E-STP-SL jsou vysokohustotní 19" patch panely s výškou 0,5U, které jsou osazeny 24 porty RJ45 a duální IDC svorkovnicí 110/Krone. U těchto panelů je důraz kladen na maximální úsporu místa v rozvaděči, kdy do výšky ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 24xRJ45 CAT6 UTP s vyvaz.lištou černý 0,5U
 

Patch panely Solarix s označením SX24HD-6-UTP-BK jsou vysokohustotní 19" patch panely s výškou 0,5U, které jsou osazeny 24 porty RJ45 a duální IDC svorkovnicí 110/Krone. U těchto panelů je důraz kladen na maximální úsporu místa v rozvaděči, kdy do výšky 1...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 24xRJ45 CAT6 STP s vyvaz.lištou černý 0,5U
 

Patch panely Solarix s označením SX24HD-6-STP-SL jsou vysokohustotní 19" patch panely s výškou 0,5U, které jsou osazeny 24 porty RJ45 a duální IDC svorkovnicí 110/Krone. U těchto panelů je důraz kladen na maximální úsporu místa v rozvaděči, kdy do výšky 1...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Modulární neosazený patch panel Solarix 24 portů 0,5U
 

Neosazený patch panel s označením SX24HDM-0-STP-SL-UNI je univerzální vysokohustotní 19" modulární patch panel, který je určen pro 24 keystonů strukturované kabeláže Solarix. Panel je kompatibilní s keystony z produktových řad Solarix - kategorie 5E, Sola...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 24 x RJ45 CAT5E UTP s vyvaz. lištou černý 1U
 

Patch panel Solarix s označením SX24L-5E-UTP-BK je panel osazený 24 porty RJ45, jehož součástí je vyvazovací lišta sloužící k pevnému uchycení a přehlednému uspořádání kabelů. Datový kabel typu drát se zakončuje do duální IDC svorkovnice typu 110/Krone – ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 24 x RJ45 CAT5E STP černý 1U
 

Stínené patch panely Solarix – kategorie 5E jsou osazeny moduly s duální IDC svorkovnicí 110/Krone. Svorkovnice je z duvodu snadného zakoncení kabelu oznacena podle standardu T568A i T568B, a to za pomoci barev páru a císelného oznacení jednotlivých vodic...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Solarix 19" Patch panel Solarix 24 x RJ45 CAT6 UTP 350 MHz černý 1U
 

Patch panel Solarix s oznacením SX24-6-UTP-BK je vysoce kvalitní panel kategorie 6, který splnuje požadavky na komponenty této kategorie definované ve standardech ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pro kategorii 6 a trídu vedení Class E, vcetne všech ...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2022 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu