TP-Link TL-SG2218 JetStream Switch

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Switche / Switche
PODĽA VÝROBCU: TP-link / Networking / Switch / Smart Switch
Status V cenníku   
Kód: 449407  
Part No.: TL-SG2218  
EAN Kód: 6935364006419  
Výrobca:

TP-Link , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 5 rok(y)
Záruka pre fyz. os.: 5 rok(y)
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16 RJ45 portů 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 2 gigabitové SFP combo sloty Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping o
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
Názov Hodnota
Počet portov (switche):  16
PoE 802.3af (switche):  Ne
Rýchlosť prenosu (switche):  10/100/1000
SFP (switche):  Ano
Správa (switche):  Smart switch
Výrobca (switche):  TP-Link
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
TP-Link TL-SG2218 JetStream Switch

Popis produktu:

16 RJ45 portů 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 2 gigabitové SFP combo sloty
Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací.
Řízené režimy WEB, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy.



Smart switch TP-LINK TL-SL2218 je vybaven 16 RJ45 porty 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 2 gigabitovým combo SFP sloty. Switch poskytuje vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě.



Smart switch TP-LINK TL-SL2218 je cenově dostupné řešení pro malé a střední podniky. Switch TL-SL2218 nabízí užitečné funkce zabezpečení. Funkce Storm Control chrání proti broadcastovým, multicastovým a neznámým unicastovým bouřím. Řízení síťového provozu (QoS, L2 až L4) nabízí možnosti pokročilé řízení provozu pro plynulejší a rychlejší přenos vašich dat. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Smart switch TP-LINK TL-SL2218 je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní.

Pokročilé funkce QoS
K integraci hlasových, datových a video služeb v jedné síti switch používá zásady technologie řízení síťového provozu QoS. Správce může určit prioritu provozu pomocí několika prostředků, např. pro jednotlivé porty, zařízení 802.1P a DSCP, aby vždy zajistil čistý, plynulý a nekolísavý chod hlasových a video aplikací.

Široká paleta funkcí na 2. síťové vrstvě
Pro lepší využití switchů 2. vrstvy switch TL-SL2218 podporuje kompletní řadu funkcí na 2. vrstvě, včetně 802.1Q Tag VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, řízení agregace linek a řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí pokročilé funkce pro správu sítě, např. detekci smyček, diagnostiku kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému proudu multicast.

Podnikové funkce správy
TL-SL2218 se vyznačuje snadnou obsluhou a správou. Podporuje různé uživatelsky přívětivé standardní funkce správy např. intuitivní webové grafické uživatelské rozhraní (GUI). Díky podpoře SNMP (v1/2/3) a RMON může switch odesílat cenné stavové údaje a odesílat depeše při abnormálních událostech.


Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Interface 16 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo Gigabit SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption Maximum: 9.875W (220V/50Hz)
Dimensions ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in.(440*180*44 mm)
Mounting Rack Mountable
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 7.2Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Buffer Memory 5.4Mpps
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Security SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLS v1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TL-SL2218;
Power Cord;
Installation Guide;
Resource CD;
Rackmount Kits;
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Stránky o produkte:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/smart-switch/tl-sl2218/



 
 
 
 

Súvisiace produkty

 
 
 
 

Súvisiace produkty


 

TP-Link TL-R605, SafeStream™ Gigabit Multi-WAN VPN Router (kód: 449189)

Popis produktu TL-R605 SafeStream Gigabit Multi-WAN VPN Router Designed for Remote Office or Small Office: Supports up to 20× LAN-to-LAN IPsec, 16× OpenVPN*, 16× L2TP, and 16× PPTP VPN connections. Reliable and Flexible: Up to 4 WAN connections conn

     
TP-Link TL-R605, SafeStream™ Gigabit Multi-WAN VPN Router
 
SKLADOM :  Nie
   
 
 
 
 
 
 
 

TP-Link TL-SG3210 8portový gigabitový řízený switch L2 Lite JetStream™ se 2 sloty SFP (kód: 449408)

Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, VID, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti útokům DoS, kontrola všesměrového vysílání, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují silné možnosti zabezpečení sítě Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping

     
TP-Link TL-SG3210 8portový gigabitový řízený switch L2 Lite JetStream™ se 2 sloty SFP
 
SKLADOM :  Áno 
   
 
 
 
 
 
 
 

TP-Link TL-SG2008P JetStream Smart Switch, 8x GLAN, 4x PoE (kód: 449051)

Technické parametry Fyzické charakteristiky Provedení: Desktop Ventilátory: Bez ventilátoru Šasi: Kovové Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 126 Šířka [mm]: 209 Výška [mm]: 26 Konektory a rozhraní Rychlosti

     
TP-Link TL-SG2008P JetStream Smart Switch, 8x GLAN, 4x PoE
 
SKLADOM :  Áno 
   
 
 
 
 
 
 
 

TP-Link TL-SG2210P 8-Port Gigabit desktop Smart Switch, 2xSFP, 802.3af, 53W PoE power supply (kód: 452965)

Technické parametry Fyzické charakteristiky Provedení: Desktop Ventilátory: Bez ventilátoru Šasi: Kovové Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 126 Šířka [mm]: 200 Výška [mm]: 26 Konektory a rozhraní Rychlosti

     
TP-Link TL-SG2210P 8-Port Gigabit desktop Smart Switch, 2xSFP, 802.3af, 53W PoE power supply
 
SKLADOM :  Nie
   
 
 
 
 
 
 
 



 
 
 

 
 
 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu