TP-Link TL-SM321B-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

 
 
 
 
 
 
 
PODĽA KATEGÓRIE: Sieťové prvky / Switche / Moduly pre prepínače
PODĽA VÝROBCU: TP-link / Networking / Fiber Converter / SFP Fiber Module (MiniGBIC)
Status V cenníku   
Kód: 449054  
Part No.: TL-SM321B-2  
EAN Kód: 6935364072940  
Výrobca:

TP-Link , www

 
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!  
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
   
Záruka pre firmy: 5 rok(y)
Záruka pre fyz. os.: 5 rok(y)
   
 
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Optické konektory: (1) LC Obecné Kompatibilita: Cisco Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 
TP-Link TL-SM321B-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

Popis produktu:

Technické parametry
Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]: 0 až 70
Konektory a rozhraní

Optické konektory: (1) LC
Obecné

Kompatibilita: Cisco
Optika

Formát: SFP
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 / 1550
Dosah [km]: 2
Typ přenosu: WDM
Software

DDMI - diagnostika: Ano

Popis produktu
TP-Link TL-SM321B-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1310/1550nm (Tx/Rx), který se používá pro obousměrné spojení jen po jednom optickém vlákně, umožňuje tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul lze použít na vzdálenost 2km přes single mode kabel zakončeným LC konektorem. Pro plně funkční trasu je potřeba mít na druhé straně trasy modul (TL-SM321A-2) s opačnou vlnovou délkou.


Stránky o produkte:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/tl-sm321b-2/



 
 
 
 

Stav skladu

 
 
 

 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu