Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 10m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/APC duplex 15m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC duplex 10m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC simplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-SC/UPC simplex 10m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Karta Riser NVMe M.2 Key A+E zástrčková na Key M Slot, s kabelem délky 20 cm
 

Tento riser card Delock lze použít k připevnění a připojení SSD M.2 do optimální polohy v počítačové skříni. Ohebný kabel umožňuje prostorově úspornou instalaci do skříně počítače. Specifikace Konektor: 1 x M.2 klíč A+E samec 1 x M.2 klí

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC simplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-LC/UPC simplex 10m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-LC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-LC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/UPC-LC/UPC duplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 1m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 5m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/APC duplex 10m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM LC/APC-LC/UPC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM2 50/125 průměr 3mm, barva oranžová
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH OM2 50/125 průměr 3mm, barva oranžová
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 1m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 3m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 1m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 2m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 5m LSZH OM4 50/125 průměr 3mm, barva magenta
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
LANBERG optický patch cord MM LC/UPC-LC/UPC duplex 1m LSZH OM3 50/125 průměr 3mm, barva cyan
 

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2023 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu