Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Power-over-Ethernet sada, pasivní PoE set
 

Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu. Na kratší vzdálenosti je většinou možné využít k AP standardně dodávaný napájecí adaptér Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napáj

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link Univerzální bezdrátový opakovač signálu 300 Mbit/s TL-WA855RE
 

300Mbit/s bezdrátový extender TL-WA855RE Rozšiřte vaše současné pokrytí Wi-Fi pro dodání rychlé a spolehlivé drátové a bezdrátové připojitelnosti Externí antény pro rychlejší a spolehlivější Wi-Fi Podporuje mód AP, což vytváří nový Wi-Fi access

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m
 

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní ...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti U6-Lite - UniFi 6 Lite Access Point
 

UniFi řadu rozšiřuje první UAP s WiFi 6! V Lite provedení vystačí do každé běžné domácnosti i menších kanceláří. Benefitem je také možnost instalace barevných krytů vzhledem ke stejné velikosti jako UAP-nanoHD. Dual-band radio, které se může pochlubit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1100-16 16 port Gigabit Unmanaged Switch v2
 

16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rackmount Neblokující konstrukce (přenos dat s wire-speed charakteristikou) Podpora Auto MDI/MDI-X Kompatibilní s IEEE 802.3az Bez ventilátoru pro tichý chod Podpora

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
AXAGON HMA-GL3A, USB 3.2 Gen 1 hub, porty 3x USB-A + Gigabit Ethernet, kovový, kabel USB-A 20cm
 

Štíhlý kovový USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) multi-port hub AXAGON HMA-GL3A nejen připojí k notebooku nebo počítači až tři USB zařízení současně, ale přidá také gigabitovou síťovou kartu, která připojí váš počítač k vysokorychlostní síti. Kovové tělo hubu je

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km
 

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Bas

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 5x 10/100/1000 Ethernet Switch
 

NETGEAR - PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS105 Provides maximum performance, connecting up to 10x faster than Fast Ethernet Makes it simple to combine Fast Ethernet and Gigabit devices in your networ

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Zyxel ES-108A v3, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing
 

8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-108A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP port

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RbcAPGi-5acD2nD, cAP ac
 

The cAP ac is a very capable and powerful wireless access point that looks beautiful on both walls and ceilings. The concurrent dual band wireless radio supports dual chain 2 GHz and 5 GHz in 802.11ac and legacy standards, and will provide coverage in 360...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro
 

Mi Wi-Fi Range Extender Pro 300 Mb/s Vytváří spolehlivou a opravdu rychlou síť pomocí výkonné technologie 802.11n WiFi. Až 24 zařízení Pro ten nejlepší zážitek se doporučujte připojovat maximálně 24 zařízení. Zabiják „mrtvých zón“ Po bezdrátov

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
 

The 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) offers an economical way for SOHO and small to medium businesses benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. It provides Gigabit ports for easy expansion of your network and a quick way to up...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti POE-48, PoE adapter 48V/0,5A (24W), včetně napájecího kabelu
 

Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W. Technická specifikace: Parametr Hodnota Typ Pasivní Vstupní napětí 230V Výstupní n

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link LS1005 5-Portový stolní switch 10/100Mb/s
 

Popis produktu 5portový gigabitový switch LS1005 - řadí se do série neřízených switchů. Poskytuje jednoduchou a dostupnou cestu, jak rozšířit vaší síť. Jsou spolehlivé a jednoduché na použití. Všechny porty podporují Auto-MDI/MDIX. Využívá Green Tec

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link UE200 síťový adaptér, USB2.0, 10/100Mbps
 

Ethernetový síťový adaptér USB 2.0 s rychlostí až 100Mbit/s UE200 Rozšíření připojitelnosti Kompaktní a přenosné provedení Rychlé a stabilní datové připojení Plug & Play s vyšší kompatibilitou HARDWARE FEATURES Dimensions ( W x D x

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WR940N 450Mbps Wireless LAN Router
 

Bezdrátový N router 450 Mbit/s TL-WR940N Rychlost bezdrátového připojení 450 Mbit/s je ideální pro aplikace citlivé na přerušení, např. pro vysílání datového proudu HD videa Tři antény zvyšují robustnost a stabilitu bezdrátového připojení Snadné

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WN823N Wireless USB mini adapter 300 Mbps
 

Bezdrátový Mini N USB adaptér 300 Mbit/s TL-WN823N Rychlost 300 Mbit/s bezdrátového připojení je ideální pro plynulé HD video, streaming hlasu a hraní online her Miniaturní design pro snadnou přenosnost se spolehlivým výkonem Režim SoftAP – vytv

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1100-08V2/E 8-Port Gigabit Smart Managed Switch- 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch
 

8-portový Gigabit Smart řízený přepínač v kompaktním kovovém provedení bez ventilátorů, určený pro kanceláře a SMB.

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
PC Engines napájecí adaptér 12V, 2A, konektor 5.5 x 2.5mm
 

AC12VEUR2 je speciální napájecí adaptér s atypickým konektorem 5.5 / 2.5mm určeným pro jednotky ALIX1 a APU s tímto konektorem. Napájecí adaptér má maximální výkon 24W, výstupní napětí 12V a proud 2A. Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zá

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS Kabelová sada Passive PoE
 

Umožnuje napájet zařízení která nepodporují PoE po ethernet kabelu, za použití vlastního zdroje . Šíře napájecího konektoru je 5,5mm. By using DIGITUS Power over Ethernet products you can do without installing separate cables to supply your Ethernet

SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
MERCUSYS AC12G - AC1200 Dual Band Wireless Router
 

Popis produktu AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router AC12G AC1200 dual band Wi-Fi — speeds of up to 300 Mbps on the 2.4 GHz band and 867 Mbps on the 5 GHz band Full gigabit ports — lightning-fast connections for wired devices, including game consol

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link Deco M4 - Meshový Wi-Fi systém pro chytré domácnosti (3-pack)
 

AC1200 Celokovový síťový Wi-Fi systém Deco M4 Deco využívá systém jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy! Díky pokročilé technologii Deco Mesh spolupracují jednotky na vytvoření j

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-PoE150S PoE injector 48V (15,4W), IEEE802.3af
 

Injektor PoE TL-POE150S Vyhovuje standardu IEEE 802.3af Automaticky určuje potřebné požadavky na napájení Zapojení typu Plug and Play bez nutnosti konfigurace •Vyhovuje standardu IEEE 802.3af •Zajišťuje napájení na vzdálenost až 100 metrů •

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
 

1000BASE-LH SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 40 km Single-mode fiber 1000BASE-LH Distance Up to 40 km Wavelenght 1310 nm Duplex LC connector

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Delock Keystone modul USB 3.0 A samice > USB 3.0 A samice, černý
 

USB3.0 A samice • Pro Key

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MERCUSYS MS108G - 8-Port 10/100/1,000 Mbps Desktop Switch
 

Eight 10/100/1,000 Mbps auto-negotiation RJ45 ports with auto MDI / MDIX supported Easily wired network expansion Compact design for flexible arrangement Plug and play setup, no configuration required Green Ethernet technology saves power by up to 82%

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
UTP keystone OPTIX Cat.5e, duální zadní zářez, černý
 

UTP Keystone Cat.5e černý (Dual-mini) - zadní zářez - s krytkou - nestíněný keystone cat.5e - barva černá - zářezové pole typu DUAL (110 i LSA) Díky svojí šířce (16mm) je vhodný do modulárních patchpanelů pod kódy 4072 a 4073 Vhodné i do ABB

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology NAS server DS218
 

Univerzální server NAS pro centralizované úložiště souborů a překódování videa o rozlišení 4K H.265 v reálném čase Zařízení Synology DS218 obsahuje nový 64bitový čtyřjádrový procesor a zajišťuje vynikající rychlost přenosu dat, správu velkých svazků úl

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DIGITUS 4K HDMI EDID Emulator
 

HDMI EDID Emulator, for extender, switches, splitter, matrix switcher, black Description HDMI EDID Emulator, for extender, switches, splitter, matrix switcher, black Emulates the EDID data for connected HDMI screens/monitors/TVs and solves possible

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DAP-2662 Wireless AC1200 Wave2 Dual Band PoE Access Point
 

"Wireless AC1200 Wave2 Dual Band PoE Access Point - Upto 1200Mbps Wireless LAN Indoor Access Point - Compatible with IEEE 802.11a/b/g/n/ac Wave2 - Concurrent 802.11a/b/g/n/ac Wave2 Wireless Connectivity - Plenum rated housing - Supports IE

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DAP-3666 Wireless AC1200 Wave2 Dual Band Outdoor PoE Access Point
 

Wireless AC1200 Wave2 Dual-Band PoE Access Point - Upto 1200Mbps Wireless LAN Indoor Access Point - Compatible with IEEE 802.11a/b/g/n/ac Wave2 - Concurrent 802.11a/b/g/n/ac Wave2 Wireless Connectivity - Plenum rated housing - Supports IEEE 802.11 a

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Tenda S105 - 5-port Mini Eco Fast Ethernet Switch, 10/100 Mb/s, Desktop
 

5portový 10/100 Mb/s mini desktop switch. Auto-MDI/MDIX. Moderní design. Úsporný, max. 1,5W. Celková propustnost 1Gb/s. Součástí balení je český a slovenský manuál. Technické parametry Způsob ovládání: bez managementu Počet 100M RJ45 portů: 5 Podpo

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link Archer C24 - Bezdrátový AC750 Dual Band Wi-Fi Router
 

Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 2.4 + 5 GHz (dual band) WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11b/g Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz [Mb/s]: 300 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 433 Vysílací výkon 2.4GHz

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link Archer AX50 - AX3000 Wi-Fi 6 Router
 

Dvoupásmový gigabitový Wi-Fi 6 router.

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Synology DS920+
 

Škálovatelné zarízení NAS s funkcí zrychlení mezipameti SSD Zarízení Synology DS920+ je ideální rešení úložište pripojeného k síti urcené ke zjednodušení správy dat a produktivity. Dva vestavené sloty M.2 SSD a technologie mezipameti SSD spolecnosti Syno

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link LS1008G - LiteWave 8-Portový gigabitový stolní switch
 

Nemanagovatelný switch řady TP-Link LiteWave poskytují snadný a cenově dostupný způsob rozšíření vaší kabelové sítě. Snadno se používají a jsou spolehlivé. Pomocí těchto přepínačů plug-and-play můžete okamžitě rozšířit síťová připojení na více zařízení. D...

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Kamerové a zabezpečovací systémyAnalogové systémyPříslušenstvíNálepkySamolepka - objekt monitorován kamerovým
 

Samolepka - tento prostor je monitorován kamerovým systémem průměr 10 cm. Dodáváno na podkladovém materiálu, pro snadné sejmutí samolepky a její následnou aplikaci.

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WR850N(ISP) - N300 Wi-Fi Router, 802.11b/g/n
 

300Mbps Wireless N Speed TL-WR850N 300Mbps wireless transmission rate ideal for both bandwidth sensitive tasks and basic work Supports Agile Config- Enable ISPs to customize default configurations by themselves. Parental Controls manage when and how

SKLADOM :  Áno 

 Cena na dotaz 

   

 
 
 
 
D-Link DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Switch
 

Cenově výhodné gigabitové připojení pro stolní počítače Díky novým stolním gigabitovým přepínačům D-Link s vysokou hustotou portů nebyl upgrade vašich počítačů na gigabitové připojení nikdy tak cenově výhodný a snadný jako nyní. Tyto stolní gigabitové

SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
MikroTik napájecí adaptér 48V 2A
 

Hmotnost [g]: 428 Konstrukce: S napájecím kabelem Typ: Spínaný Výkon [W]: 96 Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Výstupní napětí [V]: 48 Výstupní proud [A]: 2

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu